La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

0

Jak myślicie, czy jakieś państwo europejskie stanie się jeszcze kiedyś mocarstwem? Ja myślę, że tylko państwo USE (United States of Europe :) ) ma szansę, bo poszczególne państwa w Europie nie są zbyt silne. Takie tam luźne rozważania.

4

@fcbarcafan19 Samo w sobie? Oczywiście że nie bo nie ma do tego potencjału chociażby ludzkiego ;)

7

@fcbarcafan19 Polska i Węgry.

3

@fcbarcafan19 Nie. Czas Europy w historii świata już minął. Ale może kiedyś wróci

3

@macio_944 Pod berłem Jarosława I? :D

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Myrtana. :D

konto usunięte

0

@Bykunn dyskutowałbym. W obecnych czasach liczy się technologia i dostęp do surowców mineralnych, a dopiero potem potencjał ludzki, ale to tylko moje zdanie ;)

0

@Mat_Cat Tak ale tutaj Europa wypada jeszcze gorzej :D Nie mamy w Europie żadnych ważnych surowców w dużej ilości. Z technologią nie ma dramatu, ale też wyprzedzają nas inni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?