La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

6

Cóż za kreatywny środek pola to był.. Ja pierdziele, ile to oczekiwań wtedy było


konto usunięte

9

@damianex10 balonik pompowany jak zwykle i finał taki sam jak zwykle:)

13

@Barca1992 Nie wyjście z tej grupy było jedną z największych kompromitacji w czasie wielkich imprez. Nawet większą niż Mundial w Rosji czy Euro 2008.

konto usunięte

1

@damianex10 hahah boże przypomniałeś mi tą klęskę,nie wiem czy dobrze pamiętam ale w tym meczu mieliśmy sytuacji jak na lekarstwo,a najgroźniejsza to chyba strzał z dystansu super Boenisha XD masakra te farbowane lisy z których tylko Perquis grał na poziomie

konto usunięte

4

@Jaca27 jedyny farbowany lis w historii który się sprawdził to Olisadebe imo :)

konto usunięte

1

@tobiasson92 Na euro 2008 była mocna grupa akurat

3

@tobiasson92 Euro 2008 to była raczej weryfikacja niż kompromitacja, nie mieliśmy praktycznie żadnego klasowego zawodnika poza Borucem, sam awans to był sukces ponad stan

0

@damianex10 Nasza repka to żenada w XXI wieku. Parę przebłysków i masa rozczarowań. Ciekawe kiedy polscy piłkarze się ogarną :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?