La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

6

Które mistrzostwo świata Polaków w siatkówce uznajecie za większy sukces? 2014 czy 2018? Która drużyna była lepsza?

konto usunięte

7

@Pawlak1992 2014 bo to był schyłek największych polskich siatkarzy Guma Winiar Wlazły do tego wygrana na Polskiej ziemi.Nie ma co porównywać.A i ten zajebisty klimat we Włoszech nie było tego czuć.

3

@Pawlak1992 Brazylia w 2014 była lepsza niż w 2018. W 2018 dużo trudniejszy by był Finał z Amerykanami. Według mnie większy sukces był na Polskiej ziemi.

0

konto usunięte

0

@Pawlak1992 2014..tam mieliśmy ciężko sytuacje po wyjściu do 2 grupy z brazylią i Rosją,a jednak pojechaliśmy ich...i ten finał w spodku coś pięknego...ten ostatni finał w 2018 to wyglądał jak jakiś sparing :)

0

@Pawlak1992 w 2018 nie zapomnę tylko boju z Amerykanami. Dla mnie najlepszy mecz który kiedykolwiek mogłem zobaczyć bez względu na dyscyplinę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?