La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

0

Mamy tutaj jakiś Warszawiaków? Będziecie głosować na Trzaskowskiego? Wydaję mi się że osoby mieszkające w stolicy nie będą chciały zmienić prezydenta dlatego nie zagłosują na kandydata KO. Bardzo prawdopodobne że jeśli Trzaskowski zostałby prezydentem Warszawę przejąłby PiS co będzie ogromnym ciosem dla stolicy.

konto usunięte

0

@kamiVeB Warszawa za Polskę
A small price to pay for salvation.

1

@kamiVeB
Przejmie tylko na chwilę. Zarząd komisaryczny może zostać wprowadzony dopiero po zwycięstwie Trzaskowskiego, a nowe wybory muszą zostać przeprowadzone w ciągu 90 dni od momentu opróżnienia urzędu.
Do tego należy pamiętać o tym, że Warszawa jest jednym z największych bastionów Platformy.

2

@Chakalaka To chyba wystarczy żeby wyciągnąć te wszystkie brudy których tak obawia się koalicja

0

@kamiVeB
Jakie brudy? Nie rozśmieszaj mnie.

2

@Chakalaka No jak jakie brudy? To czego boi się Walcówna wytłumaczysz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?