La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1869 Culés

15

Podziwiam tych, którzy oglądają wiadomości. Ja nie mogę na to patrzeć, bo od razu się gotuję wewnętrznie. ;)

konto usunięte

9

@tobiasson92 Też się dziwię, wiem, że beka i te sprawy, ale nie zamierzam im podwyższać oglądalności.

konto usunięte

10

@tristan87 Właśnie, po pierwsze nerwy a po drugie więcej kasy dla nich z reklam. Nie ma co zwiększać im oglądalności

10

@tobiasson92 Podziwiam tych, którzy potrafią tracić swój czas i wypisywać 3/4 komentarzy o polityce każdego dnia. Ja nie mogę sobie tego nawet wyobrazić bo od razu gotuje mi się mózg... ;]

2

@tobiasson92 Wiadomości są bardzo rzetelnym źródłem informacji. Wystarczy tylko każdą informację traktować w odwrotny sposób i już będziemy wiedzieć jak nie jest naprawdę.

konto usunięte

1

@FC1899Barca Co innego pisanie o polityce, co innego słuchanie pisowskiej propagandy.

1

@Chwytliwy Wspólny wyznacznik jednego i drugiego Einsteinie? :D

0

@FC1899Barca "Tracić swój czas". No tak, bo każdego czas jest zmarnowany jeśli robią coś, czego Ty nie lubisz... Prędzej powiedziałbym, że tracę więcej czasu oglądając mecze niż dyskutując z ludźmi o polityce. Ale jak widać, co kto woli.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Nie, nie jest to wspólny wyznacznik, oglądać propagandę a dyskutować o polityce to dwa różne światy, bo dyskusja o polityce przeważnie nie jest oparta propagandą na tym forum i nie raz są tu przekazywane dość sporo wartościowe rzeczy niż w TVP gdzie telewizja jest oparta tylko na robieniu z rządów aniolow a z innych robienia wrogów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?