- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 984 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 984 Culés
16
Przecież to nie chodzi o to, że ludzie dzielą problem pedofili na tych z "lewa" i na tych z "prawa". Chodzi o to, że dokument był zwyczajnie słaby. Bez żadnych dowodów rzucający oskarżenia. Zresztą film sam przez reżysera był niejako reklamowany jako odpowiedź na dokument Sekielskich, więc już wcześniej dokonano niejako upolitycznienia. W jednym mamy wstrząsające wypowiedzi ofiar i księży, którzy po latach przyznają się do zbrodni. Z drugiej zero konkretów i oskarżenia rzucane bez uzasadnienia. Bardzo krzywdzące sugestie, że ta czy tamta osoba ze świata mediów była zamieszana. Wiadomo, że w każdym środowisku mogą działać siatki pedofilskie, ale trzeba dowodów by to dowieść, których film nie dostarczył. W "Nie mów nikomu" i jego kontynuacji padają nazwiska, zeznania, a oprawcy przyznają się do win. To właśnie jest moc tego dokumentu. Rzetelnego i prawdziwego. Nie twierdzę, że w kościele jest najwięcej pedofilów, ale tam do mistrzostwa opracowano mechanizmy ukrywania procederu. Przenoszenia katów w inne miejsca oraz przyzwolenie społeczne do tego. Wszystko zostało zdemaskowane i wyjaśnione.
5
@Ratamahatta to był dokument o latkowskim praktycznie. Przez to. że nikt z nim nie chciał rozmwiać to jego facjata była praktycznie cały czas na ekranie. Finał wielkiego dokumentu jest taki, że zeznania obciążają 2 osoby, które już mają postawione zarzuty. Wielki dziennikarskie śledztwo, nie ma co. Tej żałosnej debaty już nie oglądałem, bo mój tv i tak wycierpiał przez godzinę na tej wszawej jedynce, ale dzisiaj widziałem fragment jak pajac-reżyser nawołuje do przyznania się do winy :) czyli po co był ten dokument? trzeba było wyjść, bo masz jakieś podejrzenie i nawoływać do sumienia złoczyńców. Od dzisiaj tak chyba wygląda szukanie przestępców. Dowody? A na co to komu?
2
@Ratamahatta @arasz1819 Wojewodzki zapowiedział pozew przeciwko TVP i Latkowskiemu.
Nie wiem co chciał osiagnąć Latkowski i TVP tym produktem dokumento-podobnym.
Jeśli coś im się udało to pokazanie bezczynności i nieudolności prokuratury, którą rządzi Ziobro (sprawa wybuchła 2016 a jeden z głównych oskarżonych ciągle jest na wolności ).
Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat tej sprawy to polecam książkę "Zatoka świń".