La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1315 Culés

9

Coraz głośniej słychać, że jeżeli będzie 2 tura wyborów prezydenckich to może nie dojść do debaty między kandydtami którzy się w niej znajdą. W 2015 roku w 2 turze były dwie debaty jedna w TVN drugą organizowała TVP z Polsatem co oczywiste uczestniczyli w niej obaj kandydaci a teraz sytuacja ma być niejasna. Otóż TVP rozważa współprace z telewizją Solorza ale wyklucza w niej jakikolwiek udział TVN. Z kolei jeżeli TVN zorganizuje debate sam ma na niej nie pojawić się urzedujący prezydent;p Żeby było śmieszniej w odpowiedzi na to Trzaskowski miałby się nie pojawić na debacie współorganizowanej przez TVP, muszę przyznać że ładna dziecinada się szykuje...

2

@Europejczyk1980 Niech Trzaskowski najpierw wejdzie do 2 tury :D

0

@Maniek9444 Moim zdaniem wejdzie, ewentualnym rozwiązaniem problemu byłoby gdyby Polsat tą debate przeprowadził sam tyle że TVP jest zobligowane w ustawie by do takiej debaty doprowadzić nie tylko w 1 ale i 2 turze;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?