- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 905 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 905 Culés
5
"Pamiętam graliśmy mecz Ligi Mistrzów w Kazaniu. Nie mógł zagrać Milito, kontuzjowany był Eto'o, więc od początku zagrał Mario Balotelii. 43 minuta Mario dostaje zółtą kartę. W przerwie meczu 14 z 15 minut przerwy poświęciłem Mario tlumacząc mu, żeby uważał, nie reagowal na prowokacje, że nie mam napastników na ławce. Jak się sędzia pomyli nie reaguj, Mario prosze. Minuta 46 Mario Baloteli - red card"
Jose Mourinho o sytuacji z sezonu 2009-10. Stare, ale nadal bawi :D
2
@AmigoBlancos Prawie wszystko się zgadza tylko ta minuta drugiej żółtej dla Mario już nie. Z tego co widzę to była 60 minuta meczu:)
https://www.transfermarkt.pl/rubin-kaza%C5%84_fc-internazionale/index/spielbericht/972425
3
@AmigoBlancos Super Mario był niezły :)
A tak na poważnie to mógłby zajść o wiele dalej gdyby przykładał się do treningów i mniej imprezował.
7
@fcbarcafan19 najważniejsze że niemców w Polsce dojechał,Bohater :D