La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

16

5

@l0Messini szkoda chłopa.
Jest stara maksyma rzymska, która głosi, że jak nie znamy winnego, nie mamy dowodów, to winnym jest ten, kto najwięcej na tym skorzystał.
Babka uciekła z dzieckiem z miejsca zdarzenia. Sugeruje to, że czuła się winna. Samo nie udzielenie pomocy już jest skandalem..

1

@michal26 Mam nadzieję, że ją znajdą i beknie za to. Z małym dzieckiem nie powinna tam w ogóle być.

konto usunięte

0

@l0Messini Niby są kamery wszędzie, a i tak pewnie nie znajdą.

0

@l0Messini Gdyby miał kask to może by przeżył. Ale zgadzam się, że małych dzieci nie powinno tam być.

0

@l0Messini pewnie i tak wyjdzie na to,że wina rowerzysty czy osoby na desce. Bo przecież matkom się należy a piesi mogą chodzić sobie po czym chcą i kiedy chca

0

@Katalończyk 99 Tylko to był skatepark gdzie wstęp jest od 13 roku życia. Jak znajdą babe to beknie. Prokuratura bada sprawę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?