La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

konto usunięte

1

Zastanawia mnie całkiem nieodległa przyszłość naszego klubu. Żaden ze starszych zawodników nie chce odchodzić, bo kto chciałby rezygnować z tak wysokich pensji np. Rakitić.

Załóżmy, że jeszcze minimum rok zostanie z nami Alba, Busquets, Messi, Suarez, Pique - potem nie wiadomo.

Być może odejdzie Semedo, Vidal, Coutinho, Umtiti.

Trudno liczyć na słabego Firpo, kontuzjogennego Dembele i niepewnego obyczajowo i zdrowotnie Arthura, średniego Roberto.

Dodam, że w ostatnich 10-ciu latach, tylko jeden nasz wychowanek potrafił rzucić na kolana i realnie powalczyć o skład - młodzik Fati.

Z przyszłościowych jeszcze zawodników (takich na min. 4 lata gry) na wysokim poziomie zostaje Ter Stegen, Lenglet, De Jong, Griezmann, Fati, z zawodników wchodzących Arraujo, Alena.

Ciekawy jestem, w którym "miejscu" będziemy tak za 3 lata...

0

@T_TG bez przemyślanych transferów będzie bieda i tyle.

0

@T_TG zapomniałeś o Umtitim , Coutinho , Todibo , wypozyczonym Emersonie do Betisu i jeszcze chyba jakims pomocniku bodajze z Valladollid ktory ma dołączyć chyba po sezonie .

konto usunięte

1

@PatrychoO oby nie było tak, że za 3 lata zostaniemy z 3-4 bardzo dobrymi zawodnikami i całą plejadą miernot (oczywiście jak na Barcelonę - jeden z 3 najpotężniejszych obecnie klubów świata). Boję się, że zostaniemy klubem bez gwiazd i bez kasy na gwiazdy, gdyż obecne kontrakty całkowicie nas wydrenują. Już teraz praktycznie nie mamy zaplecza zdolnego realnie pokazać wartość dodaną w pierwszej 11tce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?