La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

konto usunięte

1

Widziałem wiele frajersko przegranych meczów, ale 15 lat temu miał miejsce największy z nich. Milan miał 3-0, lepszych zawodników w składzie i mimo to potrafił to spartolić. W bramce LFC niezapomniany Polak i legendarne Dudek Dance!


ps : ok, Danny ma rację, ja już zdążyłem zapomnieć. Nie ma przecież nic bardziej frajerskiego niż nasze 0-4 z LFC, gdzie wystarczył głupi gol, by ich dobić :)

6

@MESSIah16 Znalazłbym co najmniej dwa inne bardziej frajersko przegrane mecze :)

0

@Danny Gaucho Które?

1

@Danny Gaucho W ostatnim czasie 3 z udziałem Barcy.
Tylko jeden na jej korzyść.

konto usunięte

4

@Danny Gaucho Jednak połowa finału Champions League a cały mecz półfinału/ćwierćfinału to różnica. Myślę, że odrobinę trudniej podnieść się w 45' przy 0:3.

konto usunięte

0

@MESSIah16 co do Milanu to jeszcze dwumecz z Deportivo ;)

0

@mr_robot Mowa tutaj nie o trudności odrobienia strat czy utraty zaliczki, a o frajerstwie, a w tym aspekcie BArca niestety wygrywa. Milan zagrał fenomenalną pierwszą połowe i stworzył jeden z najlepszych finałów w historii, choć go przegrali to mecz był wyborny. Nasza kochana Barcelona zrobiła coś co trudno zrozumieć i to 2 razy rok po roku, te rewanże to istny koszmar :D

konto usunięte

0

@SonBarcaGoku To największym frajerstwem chyba było w takim razie wrąbanie z Levante 4:5... Stracić 5 goli z takimi cieniasami, w dodatku gdyby nie to, bylibyśmy historycznym zwycięzcą ligi bez porażki. Roma i Liverpool jednak jakiś tam poziom prezentowały, nawet na Camp Nou mogli wygrać.

0

@mr_robot Sezon bez porażki w lidze to byłoby coś, nikt tego nie dokonał i wielka szkoda tamtego meczu, ale w porownaniu do meczu z Liverpoolem to się chowa zdecydowanie, roztrownienie 3 bramkowej zaliczki w półfinale LM i to w tak kiepskim stylu..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?