La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

0

Fekir w Barcelonie co sądzicie? Drugi Coutinho?

2

@kamilop całkiem inny profil zawodnika..

0

@kamilop nie ma miejsca na boisku dla takiego zawodnika jak fekir

2

@kamilop Nie. My potrzebujemy jakiegoś fajnego LS a Fekir takim nie jest.

konto usunięte

0

@kamilop ja bym widział Fekira w środku boiska z Parteyem. Za nimi jako defensywny De Jong. A gdybyśmy jeszcze mieli po bokach Sancho i Gnabriego... Haha :D

2

@T_TG jak ty uwazasz, ze De Jong jest bardziej defensywnym pilkarzem niz Partey, to nawet nie ma o czym dyskutowac.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada no powiem Ci, że mnie się podobała gra ofensywna Parteya w Atletico. Nie jest to zawodnik ściśle atakujący, ale ładnie gra pomiędzy liniami. Jest skuteczny w grze defensywnej, ale potrafi też grać ładne piłki w ofensywie i naciskać na obrońców drużyn przeciwnych.

3

@T_TG Partey przypomina mi raczej Yaya Toure albo Vidala z tym, że technicznie lepszy jest od Chillijczyka.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Partey jest stosunkowo młody, a już mocno doświadczony i chyba jeszcze ma spore rezerwy w grze ofensywnej. Ja bym go osobiście chciał w Barcelonie do środka pola.

0

@T_TG Wolał bym Van De Beeka albo Brandta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?