La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

konto usunięte

4

również dwa lata temu Bale strzelił gola marzenie, moim zdaniem ładniejszego od Ronaldo z Juve, ba może najładniejszego w dziejach LM, w dodatku w finale, które Walijczyk ukochał...

gdyby nie ciągłe urazy i odpowiednia etyka pracy kto wie, czy przy odrobinie szczęścia nie powalczyłby o ZP, bo do pewnego momentu był fantastyczny, nawet jak go jechali był najlepszy w Realu...

konto usunięte

2

@MESSIah16 Ronaldo ładniejszego strzelił, u CR7 było widać taką mierzoną przewrotkę, taka bez żadnego szczęścia, a u Balea taki gol na hurra.

konto usunięte

4

@Chwytliwy Co? xD Przy przewrotce nikt nigdy nie miał pełnej kontroli. Kiedy już zaczniesz ruch w powietrzu, musisz liczyć na to, że noga i piłka się idealnie spotkają, bo nie masz jak skorygować.

konto usunięte

3

@koziar Chodzi mi o to że Przewrotka Crisa była tak bardzo podręcznikowa i tak bardzo perfekcyjna, dawno nie widziałem takiego soczystego uderzenia z tej pozycji.

1

@Chwytliwy też mi się bardziej podobała CR.

2

@Chwytliwy Moim zdaniem była 2 razy lepsza od Balea przewrotki. Nie dość, że musiał się cofnąć po tą piłkę to jeszcze idealnie to wyglądało (te płynne wygięcie ciała w powietrzu), u Garetha jakieś to takie twarde było.

0

@MESSIah16 Dodatkowo Ronaldo uderzył piłkę z 2,44m wysokości xD

1

@Chwytliwy Bale miał trudniej, bo dostał wrzutkę mocniejszą i trudniej było uderzyć z przewrotki. Sporo zawodników nie strzeliło by z tego gola czymś łatwiejszym niż przewrotką, a co dopiero tak jak Walijczyk.

konto usunięte

0

@daniel32778 Możliwe, ale Przewrotka CR7 wyglądała prosto jak z gry komputerowej, coś co zawsze chcesz także wykonać w prawdziwym życiu, a zazwyczaj wychodzi jakiś gol na farcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?