- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
4
również dwa lata temu Bale strzelił gola marzenie, moim zdaniem ładniejszego od Ronaldo z Juve, ba może najładniejszego w dziejach LM, w dodatku w finale, które Walijczyk ukochał...
gdyby nie ciągłe urazy i odpowiednia etyka pracy kto wie, czy przy odrobinie szczęścia nie powalczyłby o ZP, bo do pewnego momentu był fantastyczny, nawet jak go jechali był najlepszy w Realu...
2
@MESSIah16 Ronaldo ładniejszego strzelił, u CR7 było widać taką mierzoną przewrotkę, taka bez żadnego szczęścia, a u Balea taki gol na hurra.
4
@Chwytliwy Co? xD Przy przewrotce nikt nigdy nie miał pełnej kontroli. Kiedy już zaczniesz ruch w powietrzu, musisz liczyć na to, że noga i piłka się idealnie spotkają, bo nie masz jak skorygować.
3
@koziar Chodzi mi o to że Przewrotka Crisa była tak bardzo podręcznikowa i tak bardzo perfekcyjna, dawno nie widziałem takiego soczystego uderzenia z tej pozycji.
1
@Chwytliwy też mi się bardziej podobała CR.
2
@Chwytliwy Moim zdaniem była 2 razy lepsza od Balea przewrotki. Nie dość, że musiał się cofnąć po tą piłkę to jeszcze idealnie to wyglądało (te płynne wygięcie ciała w powietrzu), u Garetha jakieś to takie twarde było.
0
@MESSIah16 Dodatkowo Ronaldo uderzył piłkę z 2,44m wysokości xD
1
@Chwytliwy Bale miał trudniej, bo dostał wrzutkę mocniejszą i trudniej było uderzyć z przewrotki. Sporo zawodników nie strzeliło by z tego gola czymś łatwiejszym niż przewrotką, a co dopiero tak jak Walijczyk.
0
@daniel32778 Możliwe, ale Przewrotka CR7 wyglądała prosto jak z gry komputerowej, coś co zawsze chcesz także wykonać w prawdziwym życiu, a zazwyczaj wychodzi jakiś gol na farcie.