La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

konto usunięte

0

Czy jeśli badanie krwi zaleca odstawienie suplementację żelaza (jeśli takowa istnieje) na 3 dni to tyczy się to też normalnych posiłków szpinak, buraki itp czy tylko strikte suplementów/ leków?

0

@masq https://hemochromatoza-badanie.pl/nadmiar-zelaza-a-hemochromatoza/
Tu dość ciekawy artykuł o nadmiearze żelaza

0

@masq chodzi o suplementację tylko i wyłącznie. Myślę,że jakbyś nie zjadł żadnego żelaza przez trzy dni to by Ci się za bardzo żyć nie chciało 4 dnia a nie o to chodzi co nie;)

0

@masq
Sądzę, że całościowe. Nie ma znaczenia w jaki sposób go przyjmujesz, ważna jest jego ilość w organizmie. Ozcywiście nie da się go całkowicie wykluczyć z diety. Jak rozumiem po 3 dniach następne badanie. Po prostu jeśli normalne rzeczy bez suplementacji, które nie zawierają znacznej ilości żelaza.

1

@masq Skoro suplementację to raczej strikte suplementów, bo te dostarczane w pożywieniu nie są suplementowane tylko spożywane w diecie tak na chłopski rozum... Ale nie wiem nie znam sie

konto usunięte

2

@masq jak widać zdania ekspertów z La Rambli są podzielone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?