La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

3

"Grupa Agora i CD Projekt nawiązały współpracę reklamową w ramach przygotowań do wydania gry „Cyberpunk 2077. Nowy tytuł będzie we wrześniu i w listopadzie promowany w kampanii, obejmującej wszystkie media Agory – podała spółka w komunikacie prasowym."

To jak? Po stanowczych głosach sprzeciwu wobec The Last of Us II, bo "LGBT", teraz stanowcze głosy sprzeciwu wobec Cybera, bo "Agora = Wyborcza"?

5

@macio_944 Naprawdę mnie to ani ziębi, ani parzy, czekam, żeby sobie pograć w fajnego erpega, a jakieś dorabianie otoczki zlewam deszczem złotym.

2

@MesQueUnClub_87 No i bardzo dobrze. Jednak część osób będzie miała z tym problem, co jest cholernie absurdalne.

1

@macio_944 ja to w ogole jestem ciekaw, czy niektorzy ludzie tez beda tutaj bojkotowac Cyberpunk dlatego, ze beda w nim watki LGBTQ xD (potwierdzone przez CDP)

0

@macio_944 e tam, Heliosa jakoś nie bojkotują a to też własność agory :P

1

@Striker Parę osób teraz to przeczyta i przerzucą się na Cinema City :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?