La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

1

Polski fanpage Betisu podaje, że odkąd trwa kwarantanna to Emerson średnio dwa razy dziennie wrzuca filmiki ze swoimi treningami.

Determinacji mu odmówić nie można. Widać to później na boisku gdzie chłop pracuje na całej długości bo nominalnie grający na prawym skrzydle Fekir raczej operuje w środku pola, a i do obrony nie wraca za często.

1

@messi564 Firpo też chodził w Betisie...

2

@escarabajo nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

1

@messi564
Fekir to ma takie pojęcie o wracaniu do obrony co i my tutaj na forum :D

1

@messi564 Nie wrzucam. Każdy "chodził" dopóki tu nie zagościł. To samo tylko oczywiście w odpowiedniej skali jest na naszym rodzimym podwórku. każdy kozak, dopóki go Legia nie weźmie.

Wierzę w Firpo, mam też nadzieję na Emersona. Tyle, że co ja tam wiem skoro ja wierze w Cou i cieszyłem się z przyjścia Brajtłajta:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?