La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

2


Coś niesamowitego jak Ernesto potrafił wykorzystać potencjał Messiego.

34

@Veb1233 Chyba niesamowite jak długo Messi potrafił trzymać Valverde na stołku

17

@Striker Ciekawe jest to, że o Pepie gdy Messi go ratował mówi się, że potrafił wykorzystać potencjał Messiego, ale gdy już jest tak z Valverde, to mówi się o tym, że Messi trzymał go na stołku. Cóż...

0

@Veb1233 podwójne standardy.

14

@Veb1233 Bo Barcelona za Pepa grała ładnie i inni piłkarze potrafili zrobić cokolwiek.
Tymczasem u Valverde 80 minut wszyscy kopali sie po czołach aż Messi strzelił gola z wolnego i wygraliśmy 1:0. No zasługa Valverde jak nic

3

@Striker No, szczególnie chociażby mecze z Realem były wygrywane dzięki Messiemu. I po prostu Valverde korzystał z tego co miał, ciężko było grać piękną piłkę z pomocą Rakitic, Busi, Vidal/Paulinho, tym bardziej, że każdy z nich był już po trzydziestce.

7

@Veb1233 Nie zrozum mnie źle, nie uważam że Valverde to wszystko co najgorsze i koniec końców wykonał dobrą pracę w Barcelonie. Jednak pisanie że on super potrafił wykorzystać potencjał Messiego to najzwyczajniej w świecie przesada, granie wszystkiego co sie da na Leo i liczenie że on w końcu strzeli to nie jest super wykorzystanie potencjału.

konto usunięte

0

@Striker Myślę, że sporo się wyjaśni jak zobaczymy dłużej drużynę Setiena. Jeżeli Messi nie będzie tak dobrze wyglądał tak jak wtedy to może coś będzie na rzeczy.

2

@Striker Ja też nie twierdzę, że był idealny, ale dla mnie on i tak dużo wycisnął z tego co miał, co raz starszy skład, już wielu z nich osiągnęło praktycznie wszystko, a on i tak zdołał wielu jeszcze zmotywować do gry na najwyższym poziomie i gdyby tylko ktoś z czwórki Dembele, Coutinho, Alba, Suarez wykorzystał jedną ze 100% sytuacji w dwumeczu z Liverpoolem to wszystko by się potoczyło inaczej. A o jego zasługach w pierwszym sezonie, to nawet nie będę się rozpisywał, bo wspominałem o tym tutaj wiele razy. I po prostu denerwuje mnie stosowanie innych standardów dla Ernesto i innych dla pozostałych trenerów.

3

@Striker Messi za EV miał podobny % strzelonych przez zespół co u innych trenerów.

0

@Bagsik88 Możliwe, ale statystyki to nie wszystko i ja wiem co oglądałem tydzień w tydzień na każdym meczu. Pierwszy sezon Ernesto to była drużyna, w kolejnych to już był Leo i koledzy. Oczywiście Messi jest centralną postacią u każdego trenera od ponad 10 lat, oczywiście Enrique miał łatwiej rozłożyć to na pozostałych graczy mając jeszcze Neymara. I ja bym się tego nie czepiał u Valverde że najwięcej musiał robić Messi, gdyby nie padła teza że to było niesamowite wykorzystanie potencjału Messiego przez Valverde. To było zrzucenie na niego całej odpowiedzialności za wynik meczu.

3

@Striker A ja wiem co oglądałem i nie zgadzam się z tym. Chociażby Dembele dawał pkt na początku ubiegłego sezonu.

1

@Striker Enrique mial atak kompletny, Pep mial srodek pola kompletny plus atak ktoremu nic nie brakowalo (nie tak silny jak Enrique ale Henry i Etoo a potem Villa i Pedro to calkiem calkiem), Valverde mial dziury w ataku (brak jednego ogniwa) i pomocy i Messi musial to latać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?