La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

konto usunięte

0

Hołownia czy Trzaskowski, który z tej dwójki lepszy, zakładając, że jeden z nich zostałby prezydentem?

konto usunięte

0

@MESSIah16 Obiektywnie Holownia, ale ja to raczej oddam głos na Trzaskowskiego.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Hołownia. Na niego też będę głosował w 1 turze, a w drugiej na przeciwnika Dudy - ktokolwiek by tam nie był.

4

@MESSIah16 Nie lubię takich kandydatów jak Hołownia. To jest ktoś w stylu Stana Tymińskiego. Trzaskowski

0

@MESSIah16 co to za pytanie w ogóle. Oczywiście że Hołownia.

0

@MESSIah16 Nieważny głos.

konto usunięte

0

@MESSIah16 w ciągu 4 dni założyłeś 6 tematów o Trzaskowskim
dobrze się czujesz?

0

@MESSIah16 Trzaskowski.

3

@MESSIah16 Hołownia jest mimo wszystko klerykałem, więc Trzaskowski. Ale oczywiście w wyborze Hołownia - Duda, to głos idzie na pierwszego.

1

@Bykunn Mam nadzieję, że się trzymasz głosu na Kosiniaka ;)

2

@inViNcibl3 Tak, w pierwszej tak. Nie dlatego, że ma bliższe poglądy do moich, ale dlatego że w mojej ocenie ma większą szansę w drugiej turze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?