La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

Oprócz tego, że zamiast protestować w sposób pokojowy czarni plądrują, palą i niszczą to zauważyłem u nich jeszcze jedną rzecz. Wiele widziałem filmików gdy czarny zaczyna się bić z białym i zaczyna dostawać przysłowiowy "łomot". Zawsze gdy to się dzieje wkraczają jego koledzy. Nie wiem skąd się to bierze.

konto usunięte

2

@Majkel34 dla tego na nich dobrzy są Meksykanie, gardzą nimi i też chodzą w grupach, no i mają jaja.

5

@Majkel34 Nie tylko czarni plądrują i palą.

0

@MESSIah16 W Los Angeles - wbrew powszechnym opiniom rządzą właśnie meksykanie.

konto usunięte

1

@Majkel34 w wielu miastach tak jest i to się rozrasta. Meksykanów jest dużo, coraz więcej. Od małego nauczeni na ulicy, broń itd.

0

@takisobiektos mówię o sytuacjach gdy zostaje zamordowany czarnoskóry przez policję. Martin Luther King nie byłby z nich dumny.

0

@Majkel34 I ja się do tego odnoszę. Teraz nie tylko czarni plądrują i palą

0

@takisobiektos aaa jeszcze antifa :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?