La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

3

Mnie tylko zastanawia jaki jest cel tych zamieszek. Ci ludzie oczekują, że co, rozwalą miasto i nagle wszyscy powiedzą "a to ok, będziemy was szanować", że ci, którzy powiedzmy wprost, nienawidzą czarnych, przestaną ich nienawidzić po rozwalaniu miast? Że policja już nie będzie surowo ich traktować? Przecież to się jedynie nasili. Wiadomo, są protestujący i są bandyci. Jednak cały obraz akcji #BLM będzie przykryty tymi zamieszkami, a nie pokojowymi protestami. Więc czy nie należy tych bandytów wyłapać? Ale przecież ci chorzy celebryci wręcz zachęcają do zamieszek, zasłaniając się wyjętym z kontekstu cytatem Kinga. Wielkie firmy (Nike, Sony) mówią, że spoko, że kradną, bo to da się odbudować. To się wymknęło spod kontroli zbyt mocno.

2

@PatrychoO Federalni posprzątają w kilka dni i już nie będzie protestów nawet normalnych bez wandalizmów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?