- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1837 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1837 Culés
2
Dla fanów Wrestlingu:
Nia Jax po raz kolejny spowodowała kontuzję Kairi Sane, poprzez botcha jaki wykonała po raz kolejny na Japońce jak podają newsy.
Nia powinna zostać za to albo wywalona, albo nie powinna walczyć, ta osoba prędzej czy później zrobi komuś krzywdę.
0
@Chwytliwy prędzej czy komuś?
0
@Chwytliwy zatrudnili morświna, bo ojej jak ona walczy z uprzedzeniami, jaka jest silna i pokazuje, że PLUS PLUS PLUS size też może. A umiejętności zero. No ale czy ona nie jest spokrewniona z tym całym Samoa klanem typu the Rock?
0
@Transu96 Już poprawione.
0
@PatrychoO Ja do Nii jako człowieka nie mam nic, ale nie wiem po co ona się targa na wrestling skoro nie posiada talentu.Sorki, osoba siedzi 5 lat w tym i nadal ma problemy z wykonaniem prostej akcji, ostatni rzut w schodki był karygodny, Kairi nie miała jak odpowiednio tego przyjąć, tak samo niedawny Bomb w narożnik gdzie uszkodziła Japonkę.
No raczej nie inaczej, tak by ją dawno wywalili pewnie, ale cóż, kuzynka The Rocka i wszystko.
1
@Chwytliwy Jednocześnie zbanowali Buckle Bomb. Ją powinni zawiesić bo prędzej czy później zrobi komuś krzywdę. Nawet zwykle DDT może być tragiczne w skutkach jak ktoś nie umie zrobić, nie rozumiem trendu żeby akcje banować
0
@Chwytliwy Kharma nie spowodowała chyba nigdy żadnej kontuzji ? Może trzeba się zastanowić z czego wynikają kontuzje Japonki, nie najeżdżać na Jax. Poza tym WWE nie powinno zestawiać ze sobą takich gabarytów. To nie wina "Nai".
0
@lucas/catalan A to bardziej był buckle slam aniżeli Buckle Bomb, zresztą Buckle Bomb nie jest tak grozny jak piledrivery.
0
@DonVincenzo Oczywiście że to wina Nii, zresztą Andre The Giant kiedyś mówił, że nigdy nie użył swojej siły, zawsze jej używał w 50 procentach aby nie wyrządzić krzywdy dla wrestlera, najwidoczniej Nia nie umie jej kontrolować, co więcej sposób w jakie wykonuje akcje przyprawiaja o strach, polecam obejrzeć ostatni filmik jej walki z Sane gdzie nia rzucila w taki sposób, że Kairi nie miała czasu na kontrolowanie akcji.
Ta osoba jest niebezpieczna w ringu, ale się utrzymuje, no bo ma świetne stosunki z The Rockiem.
0
@Chwytliwy wiele kontuzji się zdarzało. Nie rozdmuchujmy tak. Są akrobaci jak Mysterio, ale są tez ludzie jak Lesnar. Jakoś nikt nie narzeka jak Brock brutalnie poturbuje rywali. To jest ryzyko na jakie się godzą gwiazdy WWE.
0
@DonVincenzo Ale Brock to profesjonalista, niezwykle rzadko zdarzają mu się botche podczas walki, tak samo Rey,oni na dodatek dysponują bardzo dużym talentem w przeciwienstwie do Nii. Nieprzypadkowo krytykuje Jax, ona ma problemy z wykonaniem zwykłej akcji, a to nie jest powód do śmiechu.