- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
7
Po tej bramce pomyślałem, że Juve może pokonać Real. Gdyby w przerwie nie doszło do kłótni między piłkarzami Juve, to może prześcieradła nie mogły by się cieszyć z trzech, a nawet dwóch LM z rzędu.
A tak pozostaje powspominać tą piękną bramkę.
https://mobile.twitter.com/goal/status/1268144650113748992
8
@TheGoldenEleven Typowy Jugol.
1
@TheGoldenEleven mógłbyś napisać coś więcej o tej kłótni?
1
@mrboom Tu masz artykuł, ale nie spodziewaj się twardych faktów, bo takich nie ma.
https://sport.tvp.pl/33217751/tajemnica-finalu-lm-bonucci-oficjalnie-w-milanie
3
@mrboom Najpierw Alves w przerwie meczu mówi do Dybali:Te Paulina, od momentu gdy dostałeś kartkę to grasz jak pi... Allegri chciał ogarnąć,to mówi: Spokojnie kochani,opanujmy emocję.No ale Bonucci mówi: Co kur... spokojnie,Alvi dobrze prawi,Dybała uja gra.Wkroczył Barzagli: E ty Leo,ogarnij bajere i zostaw Paulete,bo sam żeś zje... jak miałeś tego ciecia kryć Marcelino,tak go pokryłeś że jap.... Na to Bonucci:Weź ty się staruchu zastanów,do kogo mówisz,bo sam żeś to spie..... Już widzę że oprócz straty dynamiki,masz też coraz słabszą pamięć.No i odszedł do Milanu
3
@TheGoldenEleven ostatnio czytal wywiad z Chiellini i mówił że żadnej klutni nie było byli poprostu wykończeni
3
@TheGoldenEleven Ostatnio głośno było o książce Chielliniego. Włoch odniósł się w niej do finału w Cardiff.
"– W przerwie również nie wydarzyło się nic wyjątkowego. Nikt się z nikim nie kłócił. Przegraliśmy, bo byliśmy wycieńczeni. Finały zawsze przychodzą dla nas za późno. Po pierwszej połowie byliśmy skrajnie wyczerpani: Mandžukić ledwo mógł chodzić, Pjanić to samo. Fizjoterapeuci starali się doprowadzić ich kolana do ładu, w tym samym czasie trener do nas mówił. Nie mogliśmy złapać tchu. Powtarzaliśmy sobie, że wrócimy do gry. Było przecież 1:1. Skończyło się jednak dramatycznie – dodał." (skopiowane z transfery.info, a źródłem książka)
Druga połowa to majstersztyk ekipy Zizou. Juventus nawet nie pierdnął od 46 minuty.