La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

konto usunięte

12

6

@Janiama Ja też mam dwoje oczu, niebieskie. Gdzie moje 10 tys? ^^

konto usunięte

7

@Danny Gaucho A jakie oczy ma Szumowski :)

7

@Janiama Przekłamane :)

konto usunięte

6

@Danny Gaucho Przepłacone :)

6

@Janiama
Tych dwóch oczek nie przebijesz.


konto usunięte

2

@Chakalaka O o tym właśnie piszę :)

4

@Janiama
Ja czekam na obietnice wyborcze. Przed wyborami ogłoszenia że zasiłek dla bezrobotnych pójdzie mega w górę, że bony turystyczne każda rodzina dostanie, potem odwołali wybory to i odwołali kiełbasy wyborcze. Teraz wybory za 4 tygodnie to tak za 2 tygodnie znowu pójdą do masarni i będę zamydlac oczy kiełbasami wyborczymi. pewnie znowu coś o bonach będzie, o wsparciu dla bezrobotnych, może 17 emerytura lub kwota wolna od podatku, zobaczymy

konto usunięte

1

@pax Wiesz, myślę że ludzi już to nie rusza. Kto głosuje na PIS to będzie to robił a kto nie to żadna kolejna kasa nie zmieni wyboru. Ale oczywiście niech obiecują, będzie śmiesznie. Dzisiaj podobał mi się Trzaskowski, na pytanie od dziennikarz TVP co myśli o związkach partnerskich powiedział, oczywiście jestem za i mówię to po raz któryś. O to chodzi, mówić konkretnie bez lania wody.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?