- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
12
Panie Prezydencie, Panie Prezydencie ja już mam! Nawet dwa oczka, czy dostanę 10 tys? Jak tak to głosuję :) i jeszcze mam miejsce na jedno
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/101737369_941640606265984_1858396339973390336_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=lZC-55rOGfAAX-rQQhl&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=d7a5fe52c0f4078d158b48283e30cbf1&oe=5EFE1BEE
6
@Janiama Ja też mam dwoje oczu, niebieskie. Gdzie moje 10 tys? ^^
7
@Danny Gaucho A jakie oczy ma Szumowski :)
7
@Janiama Przekłamane :)
6
@Danny Gaucho Przepłacone :)
6
@Janiama
Tych dwóch oczek nie przebijesz.
2
@Chakalaka O o tym właśnie piszę :)
4
@Janiama
Ja czekam na obietnice wyborcze. Przed wyborami ogłoszenia że zasiłek dla bezrobotnych pójdzie mega w górę, że bony turystyczne każda rodzina dostanie, potem odwołali wybory to i odwołali kiełbasy wyborcze. Teraz wybory za 4 tygodnie to tak za 2 tygodnie znowu pójdą do masarni i będę zamydlac oczy kiełbasami wyborczymi. pewnie znowu coś o bonach będzie, o wsparciu dla bezrobotnych, może 17 emerytura lub kwota wolna od podatku, zobaczymy
1
@pax Wiesz, myślę że ludzi już to nie rusza. Kto głosuje na PIS to będzie to robił a kto nie to żadna kolejna kasa nie zmieni wyboru. Ale oczywiście niech obiecują, będzie śmiesznie. Dzisiaj podobał mi się Trzaskowski, na pytanie od dziennikarz TVP co myśli o związkach partnerskich powiedział, oczywiście jestem za i mówię to po raz któryś. O to chodzi, mówić konkretnie bez lania wody.