- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
6
"Koniom w stadninie w Janowie Podlaskim nie dzieje się krzywda - zapewnił na specjalnej konferencji prasowej minister rolnictwa. Jan Krzysztof Ardanowski mówił o rzeczach, które mogą wskazywać na... spisek. (...)
- Te ciągłe, cykliczne ataki ze strony polityków Platformy Obywatelskiej, tu prym wiodą dwie panie posłanki. - przekonywał Ardanowski. (...)
Z opowieści ministra rolnictwa wynikało, że czasy, gdy stadniną w Janowie Podlaskim zarządzał Marek Trela (usunięty po przyjściu do władzy PiS), wcale nie były - jak się powszechnie uważa - pasmem sukcesów. - Jestem absolutnie przekonany, że tu nie chodzi wcale o dobro zwierząt czy o wyniki stadniny. Chodzi o to, by z powodów politycznych przypiąć kolejną łatę rządowi PiS, by przedstawiać kłamliwy wizerunek hodowli koni. To są kłamstwa Platformy. Tym, którzy nakręcają spiralę nienawiści i kłamstwa, przyświecają złe intencje - mówił Ardanowski."
Więc za te haniebne zaniedbania w Janowie odpowiada Platforma! No wiadomka! Myślę, że za np. rozbiory polski też gdzieś tam po cichu odpowiada Platforma i Tusk.
8
@macio_944 ten człowiek bełkocze w sprawie stadniny, słuchałem jego rozmowy w radio 1,5 tyg. temu i koleś twierdzi, że konie są traktowane dobrze bo dostają dobry owies. Stadnina która hodowała i sprzedawała jedne z najlepszych koni arabskich na świecie stoczyła się do zwykłej stajni gdzie jest owies i tyle starczy.