La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

6

"Koniom w stadninie w Janowie Podlaskim nie dzieje się krzywda - zapewnił na specjalnej konferencji prasowej minister rolnictwa. Jan Krzysztof Ardanowski mówił o rzeczach, które mogą wskazywać na... spisek. (...)
- Te ciągłe, cykliczne ataki ze strony polityków Platformy Obywatelskiej, tu prym wiodą dwie panie posłanki. - przekonywał Ardanowski. (...)

Z opowieści ministra rolnictwa wynikało, że czasy, gdy stadniną w Janowie Podlaskim zarządzał Marek Trela (usunięty po przyjściu do władzy PiS), wcale nie były - jak się powszechnie uważa - pasmem sukcesów. - Jestem absolutnie przekonany, że tu nie chodzi wcale o dobro zwierząt czy o wyniki stadniny. Chodzi o to, by z powodów politycznych przypiąć kolejną łatę rządowi PiS, by przedstawiać kłamliwy wizerunek hodowli koni. To są kłamstwa Platformy. Tym, którzy nakręcają spiralę nienawiści i kłamstwa, przyświecają złe intencje - mówił Ardanowski."

Więc za te haniebne zaniedbania w Janowie odpowiada Platforma! No wiadomka! Myślę, że za np. rozbiory polski też gdzieś tam po cichu odpowiada Platforma i Tusk.

8

@macio_944 ten człowiek bełkocze w sprawie stadniny, słuchałem jego rozmowy w radio 1,5 tyg. temu i koleś twierdzi, że konie są traktowane dobrze bo dostają dobry owies. Stadnina która hodowała i sprzedawała jedne z najlepszych koni arabskich na świecie stoczyła się do zwykłej stajni gdzie jest owies i tyle starczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?