La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

3

Ten rok jest koszmarny ale jak sobię pomyśle, że w przeciągu 3 miesięcy wychodzą dwie niesamowite gry : The last of us 2 i Cyberpunk a pomiędzy nimi Ghost of Thusima to od razu lepiej na serduszku.

konto usunięte

0

@bartekvisca Wiem, że nie to miałeś na myśli, ale w sumie fajne porównanie Ci wyszło, tak jakby gry zmniejszały to zło, które spowodował koronawirus :D

0

@bartekvisca Oby. The Last of Us II nic nie zagrozi, ale Cyberpunk? Nie wyobrażam sobie by mieli premierę przesunąć, aczkolwiek gdzieś jakaś szansa na to jest :/
No i z oficjalnej strony PlayStation zniknęła informacja o dacie premiery PlayStation 5, więc kto wie... może PS5 w tym roku się nie ukaże. Tak czy siak mam nadzieje że dzięki Barcelonie i końcówce sezonu, TLOU2 i przede wszystkim Cyberpunkowi (polska firma itp.) ten rok jeszcze nas pozytywnie zaskoczy.

0

@TheNekro94 Raczej jako pocieszenie dla graczy :)

1

@macio_944 Niee, dla mnie jest to oficjalna data premiery bez względu na wszystko. Obecnie prawdopodobnie pracują nad optymalizacją/dłubią nad dlc. Naprawdę nie wiem co by musiało się stać żeby go jeszcze przełożyli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?