La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

konto usunięte

0

Szkoda, ze nie możliwe jest, żeby nasz klub wykupił jakiś bogaty perski książę. Tak to wtyki z rejonami bliskiego wschodu byśmy mieli i by się ściągnęło takiego grajka jak Xavi. Zobaczcie jak on tam kopie, operuje środkiem, to jest właśnie to czego potrzebujemy.

3

@DaPi Choć z drugiej strony może i lepiej, że Perski książe trzyma swój kapitał z dala od Barcelony bo jak to mówi przysłowie i przykłady p$g czy choćby City - "od dobrobytu w dupach się przewraca" a LM jak nie było tak nie ma.

konto usunięte

1

@fart nie no tak serio to wiadomo. Z jednej strony dobrze, ze jest teraz jak jest, ze wybierają prezydenta klubu, ale z drugiej strony taki Barto rządzi klubem. Chociaż z drugiej strony właścicielowi znudzi się klub i może go olewac, a póki nie sprzeda to by się nic nie zmienilo

0

@DaPi Zgadzam się w pełni jeśli chodzi o Bartka trafił nam się słaby sternik i dlatego jest jak jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?