- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 631 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 631 Culés
5
Oho. Będzie wojna najbogatszych.
0
@macio_944 Bez kitu, coraz bardziej świat Cyberpunka się robi :D hahah Wojny
ogromnych korporacji itd.
8
@macio_944 A o co chodzi? Amazon ocenzurował książkę Alexa Berensona na temat Covidu i lockdownów i dot. ich faktów które nie ujrzały światła dziennego. https://mobile.twitter.com/AlexBerenson/status/1268529570480824320
M.in. właśnie Elon stanął w jego obronie w formie Tweetów wrzuconych wyżej.
7
@Jakchcesz Ostatnio się zastanawiałem nad takim światem. I o ile świat cyberpunkowy jest dystopijny i zły, o tyle nie wszystko co jest w cyberpunku może być złe z mojej perspektywy. Np. technologiczne wszczepy/chipy, które będą pozwalały nam być zdrowszymi, szybszymi, czy będą pozwalały nam lepiej myśleć (jakkolwiek by to działało i brzmiało, głęboki temat). Nie wiem czy to by było takie złe. Ktoś powie: ale to przecież ingerencja w ludzkie ciało etc. Ale przecież już mamy takie rzeczy jak stenty, czy sztuczne serca. To jest poniekąd bardzo podobne, również nam pomaga i również to jest coś obcego w naszym ciele. Nie mówię tutaj o takiej skrajności jak w w cyberpunku, ale jakieś drobne rzeczy, które po wszczepieniu będą nam po prostu pomagać być lepszymi i wydajniejszymi. To jest coś interesującego, coś nad czym można się zastanowić, a nie od razu skreślać.
2
@macio_944 Jasne, jest to ciekawy temat i dla mnie to wizja dosyć fajna. Problem w moralności, na pewno byłyby ogromne głosy sprzeciwu ze strony religijnej, czemu człowiek ma się bawić w Boga itd. Byłyby dymy w każdym razie.
1
@Jakchcesz Sam mam trochę dylemat na podłożu wiary. Bo uważam się za człowieka wierzącego i z perspektywy wiary to raczej jest coś złego. Ale z perspektywy człowieka rysuje się perspektywa, która daje nadzieję na lepsze i zdrowsze życie, a przez co na lepszy świat (im wydajniejszy, zdrowszy i szybciej myślący człowiek tym raczej lepszy świat). Choć to co teraz piszę jest utopijne, to jednak dawałoby to jakąś szanse na lepsze miejsce do życia przez ulepszenie nas samych.
2
@macio_944 Spoko, jakby do kwestii religijnych się już nie odniose, bo to indywidualna kwestia, ale również mógłby być problem z przeludnieniem ziemii, coraz więcej "nieśmiertelnych" a miejsca i zasobów coraz mniej i to też mógłby być problem. Ale o tym można rozmawiać naprawde dłuuugo. Ciężki temat
1
@macio_944
Elon jednym pierdnięciem likwiduje Bezosa taka prawda.
USA stoi po stronie Muska, będzie się działo.
Oczywiście, całym sercem po stronie Elona.