- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1041 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1041 Culés
10
Taka rozterka że człowiek nie chce żeby Duda wygrał wybory ale z drugiej strony nie chce też aby wygrał taki Trzaskowski. Co robić?
Jeszcze jedna rzecz wg. mnie sondaże nie powinny być ujawniane tuż przed wyborami ponieważ tworzy to sztucznie opinie publiczną
5
@lucas/catalan wyjedź z kraju
4
@lucas/catalan Zagłosuj na trzaskowskiego a w wyborach do sejmu kogo uwazasz byleby rząd nie miał pełnie władzy
2
@Hushovt zalał już Wisłę ściekami. Wystarczy
1
@Barca1992 nie planuje tego, przynajmniej narazie
@Hushovt typ ma sprzeczne poglądy przeciwko moim więc mimo wszystko odpada
0
@lucas/catalan nie głosować zostaje.
10
@koksik2700 Jeśli Bosaka nie będzie w drugiej turze, to prawdopodobnie tak zrobię
1
@endriuuu2 Prezydent za to niby odpowiadał?Ciekawe...
0
@Hushovt jeden dzień dłużej przez jego opieszałość te ścieki płynęły. Pomijam podwyżki czy niespełnione obietnice. No i najbardziej obciążający fakt, że jest z mafii PO
6
@endriuuu2 Ty tak poważnie? Jeszcze do niedawna regularnie ścieki do Wisły trafiały. Jaki on miał wpływ na awarię?
0
@endriuuu2 Ty chyba faktycznie nie masz pojecia jakie obowiazki ma prezydent i czym jest awaria.
0
@Persyfl na umyla nikogo nie poinformował o awarii. Myślisz że tylko to ma na sumieniu kontynuator polityki Gronkiewicz Waltz?
2
@endriuuu2 Eh człowieku doucz się trochę a potem pisz...
0
@Hushovt doucz mnie zatem
0
@MarioVeB! Ty chyba nie wiesz co to za mafia PO i co ma na sumieniu.
0
@lucas/catalan sondaże powinny być prawnie zakazane. Uważam, że dozwolone winny być jedynie do użytku wewnątrz partyjnego. Czyli partie zlecają badania i sami wiedzą jak to w rzeczywistości wygląda.
0
@endriuuu2 Nie za bardzo rozumiem, co tam napisałeś. Znaczy kogo miał informować? Ty się dowiedziałeś nie z mediów, tyko ze swoich tajnych źródeł?
"Myślisz że tylko to ma na sumieniu"
Akurat tego uważam, że nie ma na sumieniu.
0
@Persyfl nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto nie dość że kompletnie nie zna tematu, to nie potrafi domyślić się że trzymano w tajemnicy przez ponad dobę fakt awarii. Jeszcze dłużej nie "chwalono się" awarią spalarni. Pozdrawiam
1
@endriuuu2 O, kolejny, co pisze, że nie pisze. To nie kwestia domyślania się, tylko twojego bełkotliwego pisania. To przede wszystkim na nadawcy spoczywa odpowiedzialność za skuteczność komunikacji.
Jak rozumiem, gdybyś wiedział wcześniej o awarii w Czajce, wziąłbyś grabki i poleciał pomóc?
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty