La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

1

Pany idą upały, ciężko spać itd, chce sobie kupić taki pokojowy klimatyzator, budżet do 300zl, czy takie coś się nada?
https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-klimator-przenosny-wodny-klima-4l-3w1-9055128748?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

0

@pikass14 Nie.
To jest za małe. Kup sobie normalny klimatyzator używany..
Serio niebo a ziemia.

0

@michal26 normalny tzn z rurą którą się wystawia za okno?

0

@pikass14 Dokładnie tak.
Ja mam u siebie klimę taką, że stoi obok TV, a rura przechodzi przez ścianę. Mega przyjemny chłodek. Do 22 stopni na spokojnie w upały obniży. W normalny dzień do 17-18 bez problemu.

0

@michal26 pamiętasz może ile dałeś za nią?

0

@michal26 taktyk

0

@pikass14 https://klimasklep.pl/klimatyzator-przenosny-rotenso-giru-g35w-p-9126.html?gclid=EAIaIQobChMIpLqNrNLw6QIVC6gYCh2THAEjEAQYBiABEgIqifD_BwE

Trafiłem na promocje kiedyś i wyszło jakieś 1600 chyba.
Jest cicha, wydajna (bodaj do 45 m2 obsługuje).
W piwnicy mam starą klimę, która jest trochę głosniejsza i świeżo po naprawie. W sensie...w zeszłym roku coś tam się działo i naprawiłem.
Ale nie pamiętam jak się nazywa.

Na Twoim miejscu patrzyłbym na parametry. Niekoniecznie nowe musi być. Tamtą kupiłem używkę za 600 zł chyba.

Przy Twoim budżecie ciężko będzie o cokolwiek wydajnego.

0

@michal26 Jaki duży masz pokój i jak szybko go wychładza to urządzenie? :P

0

@tadzik447 16 metrów. Powiem szczerze ze nie wiem. 10 minut? Zależy jaka temperatura w pokoju i na zewnątrz

0

@michal26 To elegancko, a rurę masz wystawioną przez uszczelkę okienną czy masz otwór w ścianie? :P

0

@tadzik447 przez otwór w ścianie :)

0

@michal26 Też sobie ten model zamówiłem, ale rurę za okno będę musiał wystawić i mam ciut większy pokój, ciekawe jak się sprawdzi :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?