- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
1
Pany idą upały, ciężko spać itd, chce sobie kupić taki pokojowy klimatyzator, budżet do 300zl, czy takie coś się nada?
https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-klimator-przenosny-wodny-klima-4l-3w1-9055128748?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
0
@pikass14 Nie.
To jest za małe. Kup sobie normalny klimatyzator używany..
Serio niebo a ziemia.
0
@michal26 normalny tzn z rurą którą się wystawia za okno?
0
@pikass14 Dokładnie tak.
Ja mam u siebie klimę taką, że stoi obok TV, a rura przechodzi przez ścianę. Mega przyjemny chłodek. Do 22 stopni na spokojnie w upały obniży. W normalny dzień do 17-18 bez problemu.
0
@michal26 pamiętasz może ile dałeś za nią?
0
@michal26 taktyk
0
@pikass14 https://klimasklep.pl/klimatyzator-przenosny-rotenso-giru-g35w-p-9126.html?gclid=EAIaIQobChMIpLqNrNLw6QIVC6gYCh2THAEjEAQYBiABEgIqifD_BwE
Trafiłem na promocje kiedyś i wyszło jakieś 1600 chyba.
Jest cicha, wydajna (bodaj do 45 m2 obsługuje).
W piwnicy mam starą klimę, która jest trochę głosniejsza i świeżo po naprawie. W sensie...w zeszłym roku coś tam się działo i naprawiłem.
Ale nie pamiętam jak się nazywa.
Na Twoim miejscu patrzyłbym na parametry. Niekoniecznie nowe musi być. Tamtą kupiłem używkę za 600 zł chyba.
Przy Twoim budżecie ciężko będzie o cokolwiek wydajnego.
0
@michal26 Jaki duży masz pokój i jak szybko go wychładza to urządzenie? :P
0
@tadzik447 16 metrów. Powiem szczerze ze nie wiem. 10 minut? Zależy jaka temperatura w pokoju i na zewnątrz
0
@michal26 To elegancko, a rurę masz wystawioną przez uszczelkę okienną czy masz otwór w ścianie? :P
0
@tadzik447 przez otwór w ścianie :)
0
@michal26 Też sobie ten model zamówiłem, ale rurę za okno będę musiał wystawić i mam ciut większy pokój, ciekawe jak się sprawdzi :P