La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

23

"Wkrótce będę miał 32 lata, ale mam nadzieję, że nie będzie to miało odzwierciedlenia w moich statystykach. Moja absolutnie szczytowa forma jest jeszcze przede mną. Ten sezon nie jest szczytem moich możliwości. Mogę być jeszcze lepszy." - Robert Lewandowski

Lewego jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do pracy postawiłbym bez wątpienie na tym samym miejscu co Ronaldo.

konto usunięte

1

@DonAndresFCB Tak , bo Nasz Leo nie pracuje ... przecież On ma tylko talent . Śmieszy mnie to .

9

@FcBarcaCules Aleee... Nikt nic nie mówił o Messim.

0

@DonAndresFCB Szanuje Lewego jak najbardziej ale chciałbym go zobaczyć np w Angielskiej PL bo w Niemczech to jednak Bayern potem długo długo nic

0

@Cwaniak4 z tym, ze Lewandowski sobie zapracowal, by byc w tym Bayernie, bo wczesniej wygrywal dwa mistrzostwa Niemiec z Borussia Dortmund, wiec takie gadanie mnie smieszy. Nikt nie ujmowal Robbenowi czy Ribery’emu, to dlaczego ujmuje sie jemu - Bayern to jeden z 5-6 wymarzonych klubow europejskich, ktory co roku wymienia sie w kontekscie wygrania w LM, wiec jak juz tam jestes, to czemu mialbys odchodzic?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?