La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

konto usunięte

0

No i co myśleć o tej Cracovii? Z jednej strony walczą o podium. Z drugiej, wyszli dzisiaj z jednym Polakiem w składzie i to tylko dlatego, że jest przepis o młodzieżowcu.

1

@NeroTFP Jak im się uda zostać na tym miejscu to i tak będzie wstyd w pucharach. Prócz Lecha i Legii nie ma w Polsce drużyny która mogłaby nabic jakieś punkty w rankingu

konto usunięte

3

@NeroTFP Powinny być większe restrykcje odnośnie Polaków w składzie, myślę, że minimum 4/11.

0

@NeroTFP Cracovia, Arka, Korona czy Jagiellonia za swoją politykę transferową mogą jak dla mnie spaść z ligi, a chętnie bym zobaczył w ich miejsce taką Wartę

konto usunięte

0

@NeroTFP Ja życze jak najgorzej każdemu zespołowi który zatrudnia Probieża. Nie przepadam za nim.

1

@kerouac O tym to ja pisałem rok temu że jak mamy grać taki piach to niech chociaż grają Polacy 11 w składzie w tym 2/3 młodzieżowców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?