La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1852 Culés

konto usunięte

1

Muszę przyznać że ten Canal+ to spoko jest. Zawsze jest co obejrzeć. Nigdy żadnej kablówki nie miałem, dopiero teraz niedawno wykupilem na playerze pakiet kanały canal+ oraz eleven oczywiście głównie dla piłki nożnej i oprócz kanałów sportowych są tam też te filmowe i jestem mega zadowolony. Bez porównania z kanałami TVP i innymi polsatami czy TVN.

5

@kamilos1214 Na początku tak, później zobaczysz jak te pozycje filmowe są wałkowane w kółko, te same filmy są zapętlone.

2

@kamilos1214 Przewaga jest taka, że nie mają reklam. Jesteś nowy, więc z czasem zobaczysz, ale już Cie poinformuję:) Za niedługo albo i już zobaczyłeś film w repertuarze i pomyślałeś "wow, dopiero co był w kinie a tu już na C+, fajnie". Po czym zobaczysz, że ten ów film, wałkują przez najbliższy miesiąc albo i dłużej, tyle że o innych godzinach:)

@MesQueUnClub_87 otóż to, za długo pisałem :)

2

@MesQueUnClub_87 dokładnie, też sie jarałem na początku jak wykupiłem pakiet i po 2 tyg jak miałem obejrzane główne "produkcje" to potem nie było co oglądać bo w kółko to samo i tak w kółko po nowościach znów czekanie :D

0

@NaFazieHitman HBO to samo

0

@wlodek54 A Netflix to nie to samo? Jak ktoś już obejrzał większość tego co chciał to praktycznie nie opłaca się płacić co miesiąc. Ja jak widzę, że nie ma nic z nowości dla mnie to odpuszczam na 2-3 miesiące aż się trochę materiału uzbiera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?