La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

konto usunięte

12

Nie wiem jak wy ale ja jestem spokojny o Barce w tych meczach co pozostały do końca sezonu. Widać że te topowe zespoły bez kibiców zdecydowanie dominują. Kilka tygodni temu pisałem że dla Barcelony mecze bez kibiców są dużym plusem. W domu spokojnie sobie poradzą z rywalami a na wyjeździe przeciwnikom ubędzie atut w postaci kibiców. Oby tylko zdrowie dopisało a wtedy umiejętności piłkarskie będą po stronie piłkarzy Barcelony.

2

@Janiama Juventus aktualnie nie popiera Twojej teorii chyba :D

konto usunięte

0

@Striker no ale czy naprawdę Milan jest takim słabym klubem już?

1

@Janiama Tylko to nie kwestia kibiców. Ta Barca nie ma tożsamości. I nawet jak zagrają jeden mecz dobrze, to nic nie znaczy. Pewnie i wygramy mistrza, ale to nie jest ta Barca która zdobywa LM.

4

@MesQueUnClub96 No są zdecydowanie słabsi na papierze od Juve, już nie mówiąc o tym że grają od 17 minuty w dziesiątkę. Btw mój komentarz nie był w 100% na poważnie :V

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Ale jak ma Milan grać swoje kiedy nagle wypadł im Rebić? Cud że 0 do 0 wciaz jest i Milan nawet na kontrę umie wyjść.

konto usunięte

1

@Chwytliwy no mnie też to dziwi, może to wszystko jest ustawione :D @Striker

konto usunięte

0

@koksik2700 Proponuję kibicować PSG, tam masz tożsamość i legendy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?