La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

1

Kyrie Irving uważa że liga nie powinna grać, dopóki rząd Stanów Zjednoczonych nie zaproponuje rozwiązań, które zniwelują niesprawiedliwość społeczną.Jak wiemy Irving jest wice-prezesem unii graczy.Sytuacja więc zaczyna się robić bardzo nieprzyjemna. Jeśli koszykarze posłuchają Irvinga, może to oznaczać różnicę interesów, której NBA
ostatecznie nie będzie w stanie przeskoczyć i odwoła plan powrotu do gry. To z kolei pociągnie za sobą serię nieprzewidzianych zdarzeń. Pewne będzie tylko to, że zawodnicy, właściciele i cała liga stracą mnóstwo pieniędzy i pogrążą się w kryzysie wizerunkowym, który może zmienić NBA nie do poznania.
/probasket

1

@Encore Ja tylko dodam, że oprócz straconych setek mln sporo na tym wszystkim tracimy również my - kibice, którzy oczekują wznowienia ligi. Najpierw koszmar z wirusem a teraz problemy z rasizmem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?