La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 859 Culés

konto usunięte

10

Tworzymy nowy podział geograficzny..


3

@MarioVeB! Niech żyją wyłudzenia Vat i kamienic, przemyt paliw, zadłużenie ponad 50mld co rok, Amber Gold i Skok Wołomin. Niech żyje trzaskowski!!

konto usunięte

4

@endriuuu2 Zacznij używać mózgu typie.Aferki są i będą i nieważne kto rządzi.A propos i tak PO dużo lepiej rządziło mimo tylu afer niz PiS który łamie konstytucje o którą walczyło mnóstwo ludzi i rozdaje na prawo i lewo pieniądze podatników na socjale.
Widzę,ze jesteś osobą która chętnie przystaje na podnoszenie kolejnych i wymyślanie nowych podatków(cukrowy,alkohol etc)tylko szkoda,że nie zauważyłeś jak Szumski roztrwonił kupe pieniędzy by jego rozinka i znajomi mogli zarobić.Mówisz o zadłużeniu za PO a będzie ono dużo większe po kadencji PiS :}

konto usunięte

6

@Hushovt jakie pieniądze podatników? Ostatnio widziałem jak Prezydent tłumaczył facetowi, że 13 dał on sam :)

konto usunięte

3

@ksobi Ciemnogród no co mam ci kumpel powiedzieć.

konto usunięte

6

@ksobi no sam, pojechał na truskawki do Holandii, zarobił, wrócił i rozdał. Złoty człowiek.

konto usunięte

1

@endriuuu2 Nauczysz sie kiedyś pisać komentarze na temat bez durnych licytacji?

konto usunięte

2

@BaroPodertos niby Agata coś z korków dorobiła

konto usunięte

2

@MarioVeB! Ależ to jest debil. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego 40% ludzi ciągle chcę głosować na tego bałwana.

2

@Hushovt Pięknie obrazujesz dzisiejszą politykę. To, że PiS podnosi podatki to usprawiedliwia afery i kłamstwa Platformy?

1

@Hushovt bronić aferzystów to objaw używania mózgu? Co na to lekarz?:)

0

@MarioVeB! Tematem jest twój Avatar.

konto usunięte

0

@endriuuu2Wiesz co lepiej cie zignorować podobnie jak @Shapiro.

konto usunięte

0

@inViNcibl3 Kłamstwa w polityce?Nie znałem.Jezu człowieku nieważne kto rządzi to zawszę będą kłamstwa i aferki.Po prostu jedni robią to lepiej inni gorzej(w tym przypadku PiS robi to gorzej,podnosi podatki rozdaje kase na lewo i prawo na socjal i upokarza nas na arenie międzynarodowej)

0

@Hushovt To po co mam iść na wybory skoro wszyscy są kłamcami i aferzystami? Skoro Platforma przedstawiła swoje poglądy w 2007 roku, wygrała wybory i zmieniła swoje pomysły o 180 stopni to mam na nich głosować bo wszyscy kłamią? Wasz jedyny argument za PO jest taki, że nie będzie rządził PiS. Sorry, ale ja na to nie pójdę.

0

@Hushovt nic innego nie potraficie. Rozmowa o danych GUS n.t. zadłużenia to dla Was katorga. O kamienicach to samo. Nawet z kilkoma pisałem o skok Wołomin i żaden nie potrafił mi powiedzieć dlaczego ponad 2mld wyłudzono dopiero jak PO PSL wprowadziło swoją ustawę. Tacy jesteście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?