La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

konto usunięte

3

Cieszę się z dobrej gry także De Jonga oraz Alby, praktycznie obaj bez błędów w obronie i obaj aktywnie uczestniczyli w ataku, ale szkoda że Jordi Alba będzie pauzować, widać po tym spotkaniu że jest w dobrej dyspozycji.

No i świetne wejście także zaliczył Rakitic.

0

@Chwytliwy wykartkował sie na Seville

4

@Chwytliwy
De Jonga nie widziałem zbytnio aby zagrał coś fajnego, bardzo statystyczna gra, malo gry do przodu, w defensywie raczej 83 minuty bez jakiejkolwiek interwencji w obronie, nie wiem czy nie był najsłabszy na boisku, nawet to powalczenie o piłkę w 2' nie zmienia obrazu jego gry. 0 kluczowych podań, 0 interwencji w obronie, mała szybkość, znikał na duża część spotkania.

1

@Chwytliwy ale gdzie ta dobra gra De Jonga? W defensywie go nie było, w kreacji również wiele nie dał a procent celnych podań również przeciętny. Obawiam się, że nawet ten Alena by nie zagrał gorzej. A Alena nie kosztował 80M.

Jest wiele narzekań na Griezmanna a Frenkie de Jong do zespołu wnosi chyba jeszcze mniej.

konto usunięte

0

@pax A może @cat_r37 macie rację, aczkolwiek wizualnie nie wyglądał źle, co więcej na początku miał odbiór który pośrednio przyczynił się do prowadzenia, choć przed odbiorem stracił tą piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?