La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

konto usunięte

34

Co Wy z tym Griezmannem? Już psy wieszacie? Bez jaj. Gość niejednokrotnie otwierał wynik spotkania i rozwiązywał worek z golami. Ratował nam dupsko przed kompromitacją z Ibizą. Dzisiaj wyglądał słabiej, ale Francuz ogólnie spory wpływ miał na końcowe wyniki meczów i tych punktów nam trochę uratował. Możliwe, że bez niego nie bylibyśmy teraz na pierwszym miejscu. Facet przyszedł z klubu, w którym zupełnie inaczej gra się w piłkę, nie łatwo się mimo wszystko przestawić. Ja uważam, że taki ktoś jak Antek jest potrzebny. Chłop nie łapie kontuzji i zapiernicza po całym boisku.

konto usunięte

5

@Hiacynk śmieszy mnie w ogole płacz że słabo gra skoro wrzucają go na lewo lub 9 gdzie dawno nie grał,wiadomo że on od dawna w Madrycie był jak Messi u nas,,ogolnie transfer bez sensu póki Leo tu jest

0

@Hiacynk Szkoda tylko, że brak kontuzji i zapierniczanie po całym boisku kosztowało nas 120mln. To chyba trochę za dużo. Takich pracusiow to można kupić za 30mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?