La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

1

Suarez raczej powinien zagrać w następnym meczu już w pierwszym składzie. Braithwaite zaprezentował się przyzwoicie i dodatkowo strzelił gola. Myślę, że Antoine rozpocznie następne spotkania na ławce rezerwowych.

W linii pomocy myślę, że będzie bez zmian.

Jeśli chodzi o obronę to na lewą stronę wskakuje Firpo i obstawiam powrót Lengleta za Araujo. Największą zagwozdką powinna być prawa obrona, ale myślę, że Setien postawi ponownie na Roberto.

0

@Katalonbar Braithwaite powinien zagrać od początku kosztem tragicznego Griezmanna. Biegał, starał się a strzeloną bramką zasłużył żeby wyjść z Leganes od początku za to Griezmann nie wiedział co się dzieje na boisku. Leganes jest przedostatnie w tabeli a po za tym Barca gra na swoim stadionie więc powinny być też ogólnie rotacje. Chciałbym zobaczyć taki skład:
Ter Stegen - Semedo, Umtiti, Lenglet, Firpo - Busquets, Vidal, Arthur - Messi, Suarez, Braithwhite
Z jednej strony Araujo mógłby zagrać ale wątpię żeby trener na niego postawił a z drugiej strony też raczej po takiej przerwie będzie chciał ponownie zgrywać piłkarzy na boisku więc raczej Pique zagra od początku.

0

@MaŁolat może zamiast Vidala dać szansę Ryszardowi Pudż?

0

@pikass14 Mógłby wejść z ławki. On albo Collado.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?