- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
0
Obejrzałem parę dni temu ten film o Chadzie - "Proceder". Znałem Chadę jako rapera (tzn. jego twórczość) i wiem, że w filmie nie było wszystkiego. Jednak wiem również, że kręcąc ten film, sugerowali się rozmowami z osobami, które były blisko niego.
I jaka naszła mnie myśl od razu po obejrzeniu? On był zwyczajnie mało inteligentny. Wiem, że o zmarłych się źle nie mówi, ale no... Każdy wokół niego skakał, wyciągał do niego ręce, a on za każdym razem ładował się w kolejny syf. Dostał umowę na nagranie płyty - narobił przypału. Matka jemu pomagała i cały czas się o niego martwiła (a mogła wywalić z domu) - narobił przypału i doprowadził ją do zawału. Myślałem, że po tym zawale się ogarnie, ale on dalej swoje.
I nie można tego tłumaczyć tym, że miał ojca pijaka. Pełno jest takich dzieciaków i samemu w klasie w podstawówce miałem. Tylko chłopak wyrósł na normalnego człowieka. A Chada? Non stop problemy z prawem i policją, nawet wtedy, gdy był bardzo popularny i mógł korzystać z tego, że jest na fali, robić na tym wielką kasę.
Najbardziej dobitną sceną była chyba ta podczas Wigilii. Został zaproszony przez swojego wydawcę. Miła, rodzinna atmosfera, świąteczny klimat, dużo serdeczności. Dzieci do niego lgnęły, mógł w końcu poczuć się naprawdę dobrze. To co zrobił? Nie będę pisać, by nie spoilerować, ale kto oglądał, ten wie.
Generalnie z niewiadomych przyczyn ludzie skakali wokół niego, a on i tak finalnie miał to w dupie i wolał robić swoje. Wątek miłosny totalnie od czapy, ale to pomijam.
5
@LuisSalvano Tak, Chada to był debil. Najgorsze, że chwalił się swoją głupotą w internecie, a jeszcze gorzej, że miał fanów swojego zachowania.
4
@LuisSalvano A co to za problem krytykować zmarłych? Myślę, że się nie obrażą.
0
@mr_robot Nie tyle, co krytykować, co obrażać ;p Krytykować wiadomo, że każdego można.
6
@SeeleyBooth widzę chciałeś upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :)
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano sprawdź opinie środowiska i bliskich mu osób na temat tego filmu. Jego postać została do bólu przekoloryzowana, a niektóre sceny nadają się najwyżej do wycięcia.
1
@LuisSalvano ten film ma mało wspólnego z prawdą i tym jakim Tomek był człowiekiem
1
@LuisSalvano Z wigilia i ćpaniem z kibla to ściema była, jego przyjaciel Pih się wypowiadał, że połowa scen to ściema.
Edit. Film nagrany dla siana tylko.
0
@FeloRPS Pewnie ściema, ale nie zmienia to faktu, że gość sam na siebie ściągał problemy :D
0
@thcmenel420 A jakim był człowiekiem? Wiadomo też, że jego bliscy nie przedstawią go w złym świetle.
0
@LuisSalvano Ściema w ciul, jak Pih tak mówił to tak jest, Chada był takim człowiekiem który chodził własnymi ścieżkami, jak kot, był też taki że się nie pierdzielil z ludźmi, coś mu nie pasowało to walił z grubej rury. Tak mogę określić Tomasza. :)
Dla mnie był też człowiekiem bardzo pomocnym i wesołym, byłem na jego paru koncertach, przybijalem z nim piątki i gadałem także wiem co mówię. :)