- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 704 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 704 Culés
91
Znalezione w internetach.
historia Cristiano Ronaldo:
- odkryty przez Sporting
- oszlifowany przez United
- wypromowany przez Real
- zniszczony przez Messiego
36
@PatrykBarcelona Mocne nadużycie z tym ostatnim :)
7
@Danny Gaucho A pier... Pan. Napij się wódeczki lepiej.
4
@PatrykBarcelona Tak zniszczony, że ma więcej trofeów LM, wciąż więcej goli w LM, puchar z reprezentacją, złote piłki i złote buty. No normalnej zniszczył mu życie
1
@SeeleyBooth Somsiad niekulturalny zrobił się ostatnimi czasy. Chyba zmienię godzinę i będę na 14:00 chodził do kościoła, żeby somsiada nie oglądać.
1
@Danny Gaucho Jeszcze za mną zatęsknisz.
7
@Danny Gaucho Pamiętaj, że to jest La Rambla. Tutaj Messi jest Bogiem, który nigdy nie zagrał złego meczu, sam ciągnie Argentynę, musząc grać z niepełnosprawnymi kolegami (przestrzelone karne to też wina kolegów), jest na najwyższym poziomie, a Ronaldo to taki przeciętny zawodnik, który całe życie ślizga się na farcie, rzutach karnych, spalonych, pchaniu przez sędziego, a wszystkie Złote Piłki zdobył niezasłużenie i tylko dlatego, że jest popularny marketingowo (nawet fanów na Instagramie kupuje).
2
@NeroTFP @Danny Gaucho Moim zdaniem to po prostu żart i niepotrzebnie się spinacie :D Każdy normalny doceni klasę Ronaldo i to jak wielkim jest piłkarzem.
0
@SeeleyBooth Ale gdzie ja się spinam? ^^. Napisałem, że to tylko mocne nadużycie, nawet w formie żartu :)
5
@NeroTFP Ja szanuję Cristiano bo jest wspaniałym piłkarzem , nie twierdzę że Messi zniszczył Cristiano czy coś w tym stylu. Post jest w celu humorystycznym
0
@PatrykBarcelona spokojnie, zniszczył, bez niego CR7 byłby najlepszy, a tak jest numerem dwa :)