La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1852 Culés

konto usunięte

0

No i się zaczyna. Człowiek kładzie się do spania, a nietoperze 5 noc (z 1 przerwy bo była ostra burza) napieprzają tą swoją echolokacją i tak do rana xd

9

@masq gotham czeka batmanie

9

@masq Tylko ich czasem nie jedz.

konto usunięte

1

@Transu96 Ej ja mówię serio xd nadupcają jak wściekłe.

13

@masq bo siedzisz na tyłku gdy gotham cię potrzebuje

2

@masq Ja dodatkowo do nietoperzy mam sowy... Nie wspominam o żabach, gdzie jak jedna zacznie to całe stado się odzywa,a śpię przy otwartym oknie. Ale jak narazie cisza i spokój :) Dobrej nocy :)

0

@AduŚ07 ale jak dla mnie i żaby i sowy to rozkosz... nie wiem natomiast jak „brzmią” nietoperze od @masq :)

konto usunięte

0

@AduŚ07 Wzajemnie. PS UWIELBIAM sowy.

@masq żona na yt znalazła ktoś nagrął odgłosy. Teraz lece spać, ale jak nie znajdziesz moge jutro wysłać filmik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?