La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

3

Przyglądam się tej dyskusji o LGBT i rzuciło mi się w oczy stwierdzenie "tęczowa zaraza". Ludzie podświadomie boją się obcych, gdyż ci mogą przynieść im choroby zakaźne tak jak zrobili to europejczycy indianom. To system obronny wypracowany przez ewolucję chroniący przed zagrożeniem, więc nie ma tu znaczenia że homoseksualiści żyją pośród nas. Dla ludzi i tak to "obcy" ponieważ dotąd żyli w ukryciu.
Twierdzę niechęć środowiska konserwatywnego wcale nie wiążę się z chęcią chronienia rodzin czy brak zgody na promowanie "ideologii LGBT". Zresztą dotyczy to także sprawy uchodźców przeciwko, którym szczuli. Prawdopodobnie niechcący dali do zrozumienia czego tak naprawdę się obawiają...

1

@Kusco15 Ja tam nie mam problemu z gejami i lezbijkami, mam problem z tym, że się z tym obnoszą, a hetero traktuje się w takim przypadku za sexistowskich, wszystkie skrajności są złe jak sądzę.

5

@NaFazieHitman I to że chcą mieć te same prawa jest skrajnością? :D A nie wydaje Ci się, że to jest właśnie "środek równania" a nie skrajność? Skrajność byłaby wtedy gdyby postulowali nie wiem odbieranie dzieci parom heteroseksualnym albo podwójne zarobki lub inne tym podobne idiotyczne postulaty

2

@Bykunn Racja, ale wodą na młyn "konserw" są Ci roznegliżowani uczestnicy parad równości. Oni nakręcają się zdjęciami takich osób i mówią: "A jak chłopczyk zobaczy gościa z interesem na wierzchu to co zrobisz? To jest szykowanie dzieci na pedofilię!". Mi też to przeszkadza, bo nie powinno się rozbierać w miejscach publicznych. Inne demonstracje jakoś tego nie robią.

3

@fcbarcafan19 Zgadzam się, ale dobrze wiemy, że to jest taka sama mniejszość na tych paradach co ultra nacjonaliści na marszach niepodległości. Można krzyczeć, że to są pedofile a tamto neonaziści ale do niczego to nie prowadzi. Fajnie jakby każde środowisko takie skrajności u siebie wyeliminowało i tyle

0

@Bykunn możliwe, nie jestem jakimś tam aktywistą itd. własnie dlatego napisałem przeszkadzają mi te skrajne sytuacje, a nie sam homoseksualizm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?