La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

30

Dokładnie tego dnia w 2008 roku Pep Guardiola został zaprezentowany jako nowy trener Barcelony!

"Jestem bardzo szczęśliwy mogąc prowadzić pierwszy zespół FC Barcelona, to dla mnie duża odpowiedzialność. Chciałbym złożyć podziękowania dla Joana Laporty, Txikiego Begiristaina oraz Marca Ingli za zaufanie, jakim mnie obdarzyli"

"Każdy styl gry jest dobry. Bez przekonania co do własnych możliwości nie można zwyciężać. Jestem absolutnym fanem gry ofensywnej. Będę w stanie im wybaczyć, jeśli zagrają źle, lecz dadzą z siebie wszystko."

Pep z Barceloną zdobył 14 trofeów w tym historyczny pierwszy tryplet!

0

@BarcaInfo najlepszy trener w historii Barcy, ze tez niektorzy porownywali Valverde do Pepa. Śmiech na sali. Pep to kwintesencja Barcelony i szkoły Cruyffa.

5

@koksik2700 Kto niby porównywał? xD Valverde to fachowiec i pragmatyk, Pep to wizjoner i pasjonat. Kompletnie inne typy zarówno osobowości jak i podejścia do pracy trenera.

0

@Nano22 oj znalazly sie tu takie kwiatki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?