La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

konto usunięte

51

Dawno nie widzialem Leo Messiego by tak pewnie uderzył rzut karny. Boczna siatka, piłka odchodząca od bramkarza, lepiej się nie da tego zrobić.

19

@Janiama Chłop pewnie trochę trenował, bo to jego dosyć słaba strona była.

konto usunięte

2

@Janiama To prawda. W sumie, kiedy ostatnio nie trafił z karnego? Nie przypominam sobie.
Chyba wtedy.
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/barcelona-valladolid-1-0-messi-strzelil-karnego-potem-zmarnowal,910311.html

0

@tristan87 Raz chyba z dobitki strzelił, ale nie pamiętam kiedy.

0

@Janiama Nie traktuj tego pytania Maciek jako ironię czy podśmiechiwanie się, ale czy dalej uważasz, że wygramy w tym sezonie CL?

konto usunięte

0

@tristan87 Kojarzę towarzyski mecz Brazylia - Argentyna w listopadzie 2019. Nie trafił też na Mistrzostwach Świata 2018 w meczu z Islandią. Czy coś jeszcze było? Nie kojarzę zbytnio.

2

@Coutinho007 Ja np uważam, że nasze szanse drastycznie wzrosły. Nie ma rewanżu i nie będzie tej kupy w gaciach jak z Romą czy Liverpoolem. No i mecze na neutralnym gruncie też dużo dają.

1

@daniel32778 Ja się obawiam o formę Suareza i Antosia, jak Fati i Messi pokazują się z dobrej strony tak Luis i Griezmann ostatnio są bez formy a Martin nie może grać w CL :/ Odetną Leo od gry i znowu będzie tartak w ataku.

2

@Coutinho007 Suarez nie grał przez dłuższy czas niż reszta zawodników z powodu kontuzji. W meczach LM najważniejsze, żeby wykorzystywał każdą sytuację jaką tylko będzie miał. Griezmann na LS niestety nie da 40% swoich możliwości.

1

@Coutinho007 nawet mnie nie denerwuj, mam postawione 50zl na stawce 8x :D

konto usunięte

4

@Coutinho007 Cały czas mam obstawione kupony bo są ciągle w grze. Cięzko teraz powiedzieć, my konczymy sezon 19 lipca a gramy z Napoli 8 sierpnia więc mamy fajny moment by złapać oddech i się przygotować. Bayern ma trudniej bo zaraz kończy sezon a liga Włoska i Angielska kończy przed LM i pytanie jak fizycznie będą wyglądać te zespoły. Tak patrząc na ten terminarz to on akurat chyba jest ok dla Barcy, jeżeli wszyscy będą zdrowi to mamy szanse na puchar no ale to będą trzy finały. Ćwierćfinał, półfinał i finał

0

@daniel32778 On ostatnio nawet grając jako Środkowy Napastnik nie daje 40% swoich możliwości, co do Suareza jak dalej będzie kapa na wyjazdach to egzorcyste niech zamówi.

0

@Janiama 3 finał w CL + teraz 9 finałów w La Liga. Ciężko będzie wszystko wygrać :/

konto usunięte

3

@Coutinho007 Można 3 razy zremisować i w karnych wygrać :)

0

@Janiama O ile nie odpadniemy z napoli hahah :D tradycji stałoby się za dość

0

@Coutinho007 Wystarczy, że Real zgubi punkty i nie będzie trzeba wszystkiego wygrywać, ale jeśli chodzi o LM, to nie ma miejsc na pomyłki. @Janiama 4 bo jeszcze rewanż z Napoli.

konto usunięte

1

@daniel32778 Ale tutaj remis 0 0 nam starcza :)

1

@Janiama Wolałbym jednak żebyśmy wygrali, bo by była starsza nerwówka :)

0

@Janiama A jak widzisz sprawę Arthura? Pakujemy i do Turynu i dajemy szansę Puigowi czy dać jeszcze sezon Brazylijczykowi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?