- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
3
Mam wrażenie, że coraz więcej ludzi widzi absurd partii Jarka i coraz więcej ludzi się sprzeciwia. Patrzę na moje sołszyl midja i generalnie rozmowy wśród znajomych od paru miesięcy i wiele osób, które nigdy się nie wypowiadały na tematy polityczne, lub były im obojętne - nagle zaczynają się udzielać, w zdecydowanej większości przeciw PiSowi. Może być tak, że ta dająca po mordzie absurdalna propaganda będzie mieczem obosiecznym. Twardy elektorat utwierdzi w przekonaniu, że żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, a resztę ludzi będzie coraz bardziej zniechęcać i irytować.
Swoją drogą, ciekaw jestem czy gdyby Duda rzeczywiście przegrał wybory, to czy partia Najważniejszego Człowieka w Państwie anulowałaby wybory, lub ogłosiła że doszło do nieprawidłowości. To, że PiS nie miałby skrupułów by to zrobić - jestem pewien. Ale otworzyłoby to puszkę pandory, ludzie chyba naprawdę by nie wytrzymali i bardzo mocno zaprotestowali, więc mimo wszystko jest to raczej niemożliwe i zbyt ryzykowne, nawet dla takiej pseudopartii.
1
@macio_944 W Europie zachodniej śmieją się z Polski i z Jarka, nawet tam widza do czego jest zdolny. Więc nie zdziwiłbym się gdyby znów padło "musimy to powtórzyć bo nie przejdzie".