La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

konto usunięte

19

Taki widok. Afryka Północna, II Wojna Światowa.
https://live.staticflickr.com/8043/28003010124_c4bef3608a_b.jpg

0

@Kajtek77 Walka na takim terenie to musiała być masakra. Gorzej chyba tylko we Wietnamie mieli (oczywiście nie licząc lądowania w Normadnii od strony morza).

konto usunięte

1

@qbsonFCBarca Walka w każdym "trudnym" terenie jest wyczerpująca. Słońce, deszcz, piach, śnieg, zamiecie, choroby tropikalne.

0

@Kajtek77 zgadza się. Sam fakt, że zaraz możesz dostać kulę w bebechy jest przerażający. Nawet w idealnych warunkach ale wietnam niszczył 24h na dobę nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Najgorsza widoczność, ciągła niepewność + maksymalnie trudne warunki pogodowe.

konto usunięte

0

@qbsonFCBarca To też zależy od przeciwnika, inaczej walczyć z Japończykami w tropikach a inaczej z Brytyjczykami w Afryce, mimo, że tam również były trudne warunki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?