- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1742 Culés
0
Pomijając już kwestię na ile koronawirus jest groźny to w Polsce decyzje są jakieś rządu są jakieś dziwne. Zamknęliśmy się jako jedni z pierwszych, ale nie poradziliśmy sobie aż tak dobrze jak Czesi czy Węgrzy. Pomimo tego otwieramy gospodarkę bardzo szybko bo trzeba ją ratować. Kibice na stadiony też wracają w Polsce bardzo szybko.
Mam wrażenie, że to się nie skończy dobrze. Koronawirus nie jest groźny dopóki nie przekroczy się pewnej granicy zachorowań i nie zapcha się szpitali. Drugi lockdown zmasakrowałby naszą gospodarkę, a na razie nie ma pewności czy po poluzowaniu obostrzeń wirus nie uderzy równie mocno za jakiś czas.
0
@ShinobiQWE nie stać nas już na drugi lockdown, choćby ludzie na ulicach umierali.
0
@ShinobiQWE nie lubię się wypowiadać na temat koronki,ale moim zdaniem wszystko idzie w kierunku że Nasz kraj znowu dostanie najbardziej po tyłku przez idiotyzm rządów,zachodu itd.
0
@ShinobiQWE Na Jesieni powrót Korony jest nieunikniony i to dopiero będzie dramat.
0
@Jaca27 No ja się właśnie obawiam, że to nieco zbyt szybkie otwieranie gospodarki+ nadchodzące wybory mogą sprawić, że trzeba będzie przywrócić jakieś obostrzenia. W Polsce na razie tragedii nie ma, ale wyraźniej poprawy też nie, ale nasza gospodarka zostanie zaorana jak znowu będzie trzeba coś zamykać.
Pewne jest tylko jedno, lepiej już było, czas przygotować się na te "gorsze czasy".
1
@fart będzie ale czytałem że brytyjski koncern w grudniu zacznie produkcje 400mln szczepionek także izi :D coś kurna szybko je wynajdą,w pół roku to widzę jaka będzie z nimi beka xd
0
@Jaca27 To prawda ja również jestem zdania, że będą niezłe jajca z tą szczepionką xD