- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1346 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1346 Culés
9
Jak ta Barcelona ma grać gdy nasze transfery ostatnich 3 lat:
Coutinho 145 mln
Dembele 125 mln
Griezman 120 mln
Arthur 30 mln
Firpo 20 mln
...albo biegają na wypożyczeniach z miernym skutkiem, lub siedzą jako etatowi LQuatrowcy w gabinetach lekarskich... Dodatkowo, reszta " transferowych " perełek siedzi na ławce rezerwowych, bo poziomem odstają nawet od etatowych weteranów Starej Barcelony...
Nasze transfery ostatnich 3 lat można uznać bez wątpienia jako TOP 1! najgorszych transferów w XXI wieku. Murowany albo BETENowy nr 1...
Dodajmy do tego trenera, który nigdy w swoim CV nie wygrał nic... Ktoś powie że prowadził małe kluby, fakt, ale one również niczym innym się nie wyróżniały prócz ładną grą dla oka często z mieczem obusiecznym... Tzw dużo goli strzelonych i równie dużo straconych... Z całym szacunkiem do Setiena ale jakie on ma mieć poważanie i głos w szatni ludzi takich jak Pique, Alba, Busquets, Rakitic, Messi, Suarez, ter Stegen?... Goście którzy wygrali już wszystko... Jaki on ma dać im bodziec i nowe warianty rozwoju???... Pisałem to gdy zwalniali Valverde ( co było w trakcie sezonu GIGANTYCZNYM BŁĘDEM i totalnym brakiem szacunku do gościa który dawał nam trofea... ) że Ernesto powinien zostać do końca sezonu a po sezonie albo Xavi lub na 2 lata Wenger, który doświadczeniem, renomą i CV na pewno wpłynąłby na KAŻDEGO. A jestem pewien że jesli Barcelona by się zgłosiła, to Francuz by nie odmówił.
#BartomeuWON
1
@FC1899Barca jedynie Guardiola i Enrique to trenerzy którzy mogli by mieć poważanie w szatni, nawet Klop był by nikim przy większości tych zawodników.
1
@FC1899Barca ale to oznaczaloby ze trener mialby duzo do gadania. A Bartek woli miec przydupasa ktory tanczy jak okularnik gra. A Xavi tu raczej nie przyjdzie poki jest Bartek za steramk
6
@FC1899Barca Tak naprawdę większość tych gwiazd powinna zostać odstrzelona po Romie, a my dalej brniemy w to bagno. Słowa Guardioli o cyklu to czysta prawda, szczególnie w przypadku gdy wygrywasz wszystko. Należy zmieniać elementy układanki, jeśli chce się być w grze.
0
@FC1899Barca z tym poważaniem trenera to przesadziłeś bo przy takich piłkarz podaj mi nazwiska 5 trenerów którzy mieli by poważanie. Druga sprawa każdy trener powinien być szanowany przez zawodników z szacunku