- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
8
Właśnie słyszałem w tv jak Andrzej Duda powiedział (w kontekście wielkich inwestycji). że „Nie jesteśmy dziadowskim państwem, które musi wybierać czy kupić sobie płaszczyk czy buty na zimę, możemy kupić to i to”. Jak dla mnie to jest mega pogardliwe określenie dla wielu obywateli... Wiele osób nie stać na kupno tych dwóch rzeczy więc analogicznie są dziadami... Brawo Panie Prezydencie.
1
@IronSanHybrid No Andrzej faktycznie dziwny. Buty na zimę i płaszczyk na czerwiec/lipiec?
1
@IronSanHybrid
Nie chciał być gorszy od Kaczora.
Ten przed laty stwierdził, że "Biedronka to sklep dla najbiedniejszych".
0
@IronSanHybrid co politycy naprawdę myślą o swoich wyborcach, to wielu się domyśla .
"Potwierdza się, że trzeba być przezornym i trzeba się ubezpieczać, a ta prawda jest ciągle mało powszechna.
Opis: o skutkach wielkiej powodzi w Polsce, lipiec 1997."
Włodek Cimoszewicz
0
@IronSanHybrid każdy widzi co się dzieje i tak większość ma klapki na oczach.
1
@Colon Wiele pogardliwych tekstów można by tu przytoczyć.
1
@IronSanHybrid jak się jest pajacem oderwanym od rzeczywistości to się takie bzdury gada,dlatego powinien zostać wykopany z kraju jak najszybciej
0
@Chakalaka Bo to prawda :-P
0
@IronSanHybrid Chyba najlepszy polski przyklad to towarzysz Jan Winnicki podczas meczu w Alternatywach 4.
0
@koziar Patrząc na ceny to wcale bym tak nie powiedział.
1
@IronSanHybrid u nas już nie ma takich ludzi. Od kiedy rządzi PiS wystarcza na wszystko
0
@IronSanHybrid W mojej okolicy najtaniej jest w Biedronce i Lewiatanie.
1
@koziar Jak dla mnie to ceny już dawno się wyrównały.
0
@koziar Tesco kaufland tańsze
1
@ksobi Tesco to akurat chyba najdroższe z tych sklepów. Jak dla mnie sporo cen oderwanych od realnej wartości. BTW ten sklep chyba ma mega problemy finansowe od kilku lat. Co do Kauflandu to zgoda.
1
@IronSanHybrid Tak ma i zwija się z Polski ;)
1
@IronSanHybrid nie mam pełnych statystyk. W Tesco kupuje rzadko Ale ostatnio kupowałem i wydawało mi się że zapłaciłem za podobne produlry mniej niż w biedzie ale mogę się mylić . Trzeba nu bylo poszukać jakieś staty
1
@Bykunn U mnie w okolicy to już mocno pomniejszyli ten sklep, a dodatkowo zabrali stoisko ze świeżymi rybami na lodzie dla którego chodziłem do tego sklepu.
1
@ksobi Bardzo możliwe bo to pewnie zależy od konkretnych produktów.
1
@IronSanHybrid no to tak jak mówisz pewnie ceny już się wyrównaly , kwestia też promocji itd... tylko wołowina wszędzie droga :D
0
@ksobi Niestety wszędzie wyrównały się mocno w górę :(
1
@IronSanHybrid hmm ciekawe dlaczego :)... Ale zaraz zaraz olej potaniał
0
@ksobi Mój Kujawski nie potaniał :P