La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 867 Culés

konto usunięte

17

#Fotograficznysamouk

Dziś szybki wypad.

➡ Koparka
https://iv.pl/images/4294a210a8c1b6160384e8b959e66c2d.jpg

➡ Gołąbek
https://iv.pl/images/1ef6b76402f130de6972832c387548b1.jpg

➡ Wiadomo kto:)
https://iv.pl/images/6002e49857d70879885e10263b40f6e5.jpg

➡ Kormoran
https://iv.pl/images/5d6f17ec0c2fb1ccc1e2adcf583ff1d3.jpg

https://iv.pl/images/90656753c53f72b3aa74b7ec12243c42.jpg

➡ Kormoran i... i mi uciekli
https://streamable.com/9c3ory
Muszę zainwestować w lepszy statyw, ten który mam to jest dramat.

➡ Biedroneczka
https://iv.pl/images/7b1588914ead1cc7f0ab8f04b63b09ca.jpg

➡ Lama
https://iv.pl/images/4c1dc5cb5b121cca49baa81cd465aa87.jpg

➡ Pan Wędkarz :)
https://streamable.com/s5vp5s

➡ Kurde chyba mnie wyczaili :D
https://streamable.com/nev4yj

powietrze mega rozrzażone przez co cięzko złapać ostrość następnym razem wybiorę się o złotej godzinie do robienia zdjęć.

➡ zapomniałeś telefonu, nie masz zegarka, no problem :)
https://streamable.com/xfs4yn


Poprzednie fotki.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8580932#comment-8580932

2

@SHIBA Myślałem, że pod "wiadomo kto" będzie Tomasz Hajto xD

konto usunięte

2

@Tomek_TF jak będę w PL to ja już Pana Hajto znajdę:D nawet nie będzie wiedział kiedy i gdzie.

0

@SHIBA A jaki sprzętem robisz te fotki?

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 nikon p1000

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?